Po dvou a půl letech zpátky do zlínskýho Fénixu

Po dvou a půl letech zpátky do zlínskýho Fénixu

Ve čtvrtek 8. března zavítáme v rámci druhé zastávky tour do Zlína do "našeho" Fénixu, nebo-li klubu, kterej už dobře známe.

Když jsme byli naposledy ve Fénixu, bylo to na podzim 2015 v rámci Prison Break Tour, tehdy jsme ještě hráli jen ve čtyřech - Marpo, IronKap, Wohnout a Partyboi. Vod tý doby ale už uběhlo hodně vody a kapela prošla zásadní "expanzí" - protože jsme nikoho nevyhodili, ale doplnili partu o další skvělý hráče - Bokyho na bicí, Mahoneyho na kytaru a Marcuse na basu. Celá parta teď čítá 7 skákajících maníků, kteří do vás naperou energii, o který se vám ani nezdálo.

Marpo ve Fénixu 2015

Zlín je jediný město, který se nám podaří v rámci Zlínskýho kraje navštívit, takže srdečně zveme všechny z okolí - Kroměříže, Holešova, Otrokovic, Uherského Hraditě, Ostrohu a Brodu, Starého Města, Napajedel, Vizovic, Slušovic a dalších! Ale vlastně taky Přerova a Olomouce, protože ani sem se na jaře určitě nedostanem.

Večer se koná na počest vydání nového alba Dead Man Walking, který bude v den koncertu už čtyři dny na trhu. Začneme proto velkou podpisovkou a meet&greetem, už cca v 19:00 od opendooru. Vezeme sebou merch a samozřejmě samotný album, takže kdo bude chtít, odnese si ho podepsaný. Cca v 22:00 začne naše show, která bude o něco delší než obvykle a na ní zazní poprvé většina novejch věcí z DMW, ale samozřejmě taky dostatek nejoblíbenějších tracků. Po naší show nastoupí party DJs, kteří vás budou bavit do ranních hodin.

MRKNI NA VIDEO Z NEDÁVNÝ CESTY DO ZLÍNA

  • Náhled videa

Nový album je přelomový v hudebním vývoji Marpa a celýho TroubleGangu - poprvé je totiž celý nahraný  živýma nástrojema a vzniklo v anglickým studiu Modern World Studios pod taktovkou Clinta Murphyho, kterej má za sebou spolupráce např. s 50 centem nebo Manic Street Preachers. Marpo na něm propojuje svoje oblíbený žánry hip-hop, country, rap a rock.

Marpo - front cover alba Dead Man Walking

Dosud vyšly z alba 4 singly, z nichž poslední jsou feat s Lenny v Kruhu a s IronKapem a WHNT v Conorovi McGregorovi. Lidi se často ptaj, proč zrovna tenhle název - a Marpo vysvětluje: "Conor představuje ve světě boxu totéž, co my v hudebním. Překonává hranice, má nejvyšší ambice, často byl terčem posměchu ... a nakonec zíral celej svět." Z dosud nevydanejch singlů se můžeš těšit na feat s Kalim v tracku Potlesk, na albu je celkem 13 věcí, z nichž poslední je bonus track Podle sebe s Rytmusem.

Cena vstupenek je 199 Kč v předprodeji u nás na webu, nebo 210 Kč hardcopy vstupenka v Golden Apple Cinema. Na místě, pokud ještě zbudou lístky, bude vstup za 250. Naše zlínská zastávka bude jednak první šance zažít nový album DMW, druhak poslední šance vidět TroubleGang ještě před květnovým zbouráním O2 Areny.

Těšíme se na vás! Společně uděláme mayhem, na jakej bude Zlín ještě dlouho pamatovat!!!

Poster Marpo Zlín Fénix TroubleGang 2018

JESTLI CHCEŠ MÍT NOVÝ ALBUM MEZI PRVNÍMA, PŘEDOBJEDNEJ PRÁVĚ TEĎ!

OBJEDNAT ALBUM