Vzpomínky na Brno - narvaná Fléda a nezapomenutelný Majálesy

Vzpomínky na Brno - narvaná Fléda a nezapomenutelný Majálesy

Když se řekne Brno … naskočí nám Prison Break Tour na podzim 2015 na Flédě, což byla zároveň naše poslední klubová show tady.

Marpo na Flédě 2015

Naše další gigy už byly jen festivalový - Brněnskej Majáles 2015, 2016 … a … když si s náma dal pořadatel v září 2016 schůzku, jestli bysme si dovedli představit někdy v budoucnu headlinovat tuto akci, Ota vykřikl - jasně, teď hned … a už si to psal do kalendáře. Promotér se ještě chvíli houpal, ale nakonec se rozhoupal a udělal zatím asi největší dramaturgický překvápko v dějinách týhle akce … and the rest is a history.

Marpo Majálesový průvod Brno 2017

Kromě samotný show jsme byli pozvaný taky na účast ve studentským průvodě … vylosovali jsme si VUT a vytvořil se vztah, na kterej se nezapomíná. Bordel jako kráva po celym Brně, místní strážníci nás prej dokonce maj na blacklistu, protože se jim nedařilo nás sundat po ofiko skončení trasy z alegorickýho vozu … no nakonec vše dobře dopadlo a my aspoň po roce takto posíláme klukům s uniformama omluvenku a pozdrav, protože jsme se jen snažili plnit pokyny … udělat pořádnej riot!

TroubleGang průvod Brno 2017

Zážitek z hraní v primetime na hlavní stagi Brněnskýho Majálesu byl neuvěřitelnej!

Marpo ve Fénixu 2015

Postavili jsme scénu, jakou Majáles ještě nezažil a vlili trochu krve do těch popovejch vystoupení :).

TroubleGang Brno 2017

Majáles byl prostě skvělej a jako třešnička na dortu byl vítěznej král Majáles - z našeho týmu VUT!

Marpo Majálesový průvod Brno 2017

V ÚNORU 2018 JSME PAK ZAVÍTALI NA NÁVŠTĚVU BRNA A NATOČILI TOHLE VIDEO:

  • Náhled videa

Nový album, který je aktuálně nejprodávanější v Česku, nemá na poli českýho rapu či hip-hopu obdoby. Je na něm znatelnej velkej posun - kam, to nám řekne historie, ale stran žánrů jde o mix mezi country, hip-hopem, rockem a nu-metalem (a ok, je tam i POP). 

Marpo - front cover alba Dead Man Walking

V Brně proběhl taky skvělej MeetUp s TG fans!

Cena vstupenek na středeční show je 250 Kč v předprodeji u nás na webu. Na místě, pokud ještě zbudou lístky, bude vstup za 299. Naše brněnská  zastávka bude pro jižní Moravu poslední šance vidět TroubleGang ještě před květnovým zbouráním O2 Areny.

Těšíme se na vás! Tenhle gig bude kurva special!!!

Poster Marpo Brno Fléda TroubleGang 2018

NOVÝ ALBUM JE VENKU - OBJEDNEJ PRÁVĚ TEĎ!

OBJEDNAT ALBUM