Livestream s Q&A při podepisování limitky

Livestream s Q&A při podepisování limitky

Ve čtvrtek 22. února běžel hodinovej livestream na FB, kde jsme odpověděli na spoustu otázek. Tady vám přinášíme přehled nejdůležitějších:

Q: BUDOU PODPISY NA KAŽDÝ AKCI JARNÍHO TOUR?

-> Budou. Bude to fungovat tak, že se door otevřou typicky kolem 19:00, začíná cca 2 hodinová podpisovka (meet & greet, fotky) s tím, že je pro VŠECHNY, na týhle tour nejedem žádný VIPka. Po dvou hodinách to zavřem, tak je dobrý být na místě spíš dřív, pokud tohle chceš. Potom bude naší hlavní shows kde zazní většina novejch věcí z DMW a samozřejmě nebudou chybet ani naše starší pecky. Potom nastupuje afterparty s DJs.

Q: BUDE KONCERT V KARLOVÝCH VARECH?

-> V rámci jarní tour ne, nepodařilo se nám ukázat všude, kde bysme si přáli, protože časový limity jsou jak z naší strany, tak ze strany dobrejch klubů, kde bychom rádi hráli (to se týká i Olomouce a dalších měst, který máme moc rádi). To ale neznamená, že se neukážeme letos později, ať už na vlastní show nebo při jiné příležitosti. Zrovna KV se můžou těšit na velkej koncert v amfiteátru v Lokti v srpnu, kde se navíc ukážem s dalšíma 2 super jménama. Pokud se někde neuvídíme v rámci fesťáků (a těch letos bude taky dost), tak další vlastní tour plánujem na listopad a prosinec - města, který teď nejedem, budou teda s největší pravděpodobností v zimě.

Q: JAKEJ JE VĚKOVEJ LIMIT NA SHOWS?

-> Doporučujem 15+ nebo s dospělym doprovodem.

Q: NEMĚL BYS UŽ ZAČÍT TRÉNOVAT NA ZÁPAS S RYTMUSEM?

-> Zatím dobrý, já mám de facto 15 let náskok v tréninku, takže se do toho naplno pustím až na podzim, ale pořád trénuju průběžně, to je jasný!

Q: CO TO MÁŠ S VOKEM?

-> Tak víš jak, jdu takhle večer po náměstí ... ne ... dostal se mi do voka nějakej zánět, tak vypadám, jak bych dostal nakládačku, ale tentokrát ne :).

Q: KDY DORAZÍ TAHLE LIMITKA POŠTOU DOMŮ?

-> Děláme to tak, aby byla u vás v pátek 2. března, kdo by nestih, tak pondělí 5. března. Ale od nás to půjde do pošty už ve středu 28. února.

Q: MŮŽU SI JEŠTĚ OBJEDNAT TUHLE LIMITKU?

-> Tohle bylo 1.500ks pro TG FAMILY a ta už je v tahu, můžeš si ale objednat klasický "full" CD, tj. parádní booklet a digipack je tam taky, jen není podepsaná a nemá sticker s TGF kartou. Anebo MP3 album s digitálním bookletem!

Q: BUDOU NOVÝ CDS A MERCH NA KONCERTECH?

-> Jasně, bude merch i CDs a tam vám je rádi podepíšeme, pokud nemáte limitku.

Q: PROČ STOJÍ LIMITKA 399 A KLASICKÝ CD TEĎ JENOM 299?

-> Protože limitovaná edice má krom podpisu, karty a stickerky taky tu výhodu, že ji majitelé dostanou s předstihem před ostatníma. Tahle kapacita už byla vyčerpaná, ale předobjednávky klasických CDček budeme expedovat tak, aby ste je měli v poště 5. března v den vydání.

Q: BUDE DISTRIBUCE NA SLOVENSKO?

-> Bude přes rukahore.sk. Dáme vědět!

Q: JAKÝ PLÁNUJEŠ FEATY?

-> Teď nic konkrétního. Feat s Limp Bizkit by byl fajn :). Na albu se můžeš těšit na Lenny, Kaliho a de facto i na Rytmuse, protože Podle Sebe na žádným mým albu nevyšlo, tak jsme ho přidali jako bonus. No a samo IronKap a WHNT na Conorovi.

Q: KOLIK ZBEJVÁ VSTUPENEK DO O2 ARENY?

-> Cca 2.500 ks. Full kapacita bude 11 tisíc platících, jsme na dobrý cestě to pokořit!

Q: JAKÁ BYLA TVOJE PRVNÍ KÉRA?

-> Na záda OUTLAW, to mi bylo 16. Když se to moje máti dozvěděla, omdlela.

Q: PROČ SE POSLEDNÍ SINGL JMENUJE CONOR MC GREGOR A NE TŘEBA TROUBLEGANG NEBO NIC?

-> Protože Conor je v boxu přesně tím, čím jsme na hudební scéně. Překračuje nemyslitelný, byl často opovrhovanej nebo vysmívanej a pak se svět nestačil divit.

Q: MÍVÁŠ TRÉMU PŘED SHOWS?

-> Když se jede třeba nový turné, tak první 2 - 3 gigy jo, než si to sedne a než mám jistotu, že to umím perfektně. Třeba ve sportovce sem trému měl, ale v Karlíně už ne. Trému jsem měl na velkejch Majálesech ... no a v O2 to bude tréma jak ****.

Díky, Marpo & Tony

S/O - Fermata v Čelákovicích a Lence Kořínkové za super vstřícnost!

NYNÍ MŮŽEŠ PŘEDOBJEDNAT JAK FYZICKÝ CD, TAK DIGITÁLNÍ EDICI S MP3!

OBJEDNAT ALBUM