Marpo & TroubleGang rozpoutají v Letňanech třetí světovou válku

MarpoDrome 28.9.2019 / Praha Letňany + 2 exkluzivní zahraniční hosté

Koupit vstupenky

 

MARPO & TROUBLEGANG

PŘEDSTAVUJEME NOVÝ KONCERTNÍ MILNÍK

Je nám ctí představit vám další milník v historii kapely MARPO & TroubleGang - rozhodli jsme se připravit dosud nejnákladnější a nejvýpravnější koncert české kapely v historii ČR. Pro drastickou většinu je O2 arena vrchol všeho. Celý kariéry. Dvacetiletý cesty. Cesta TroubleGangu ale trvá teprve 6 let a za tak krátkou dobu se dostat na vrchol se ještě nepodařilo nikomu. V různejch rozhovorech z nás páčili, že další milestone by mohl být Eden nebo Strahov 2020. Taky jsme si to mysleli … ale už v pondělí, dva dny po skončené MarpoAreně jsme měli vymyšlenej novej koncept – halu už větší udělat nemůžeme, takže musíme ven, ale čekat do 2020 se nám rozhodně nechce!

Tohle nás dovedlo k myšlence, že náš další megaprojekt bude open-air pro 25.000 lidí, termín sobota 28. září 2019 a lokace – pražský letiště Letňany. O2 arena ukázala, co dokážeme v hale … teď bychom vám rádi předvedli, jak vypadá open-air v naší produkci!

TAHLE VÁLKA TĚ BUDE BAVIT

TAHLE VÁLKA TĚ BUDE BAVIT

Je lepší zažít třetí světovou válku s náma v Letňanech, než doopravdy na vlastní kůži. Nechceme jen stage s tématem války - chceme, aby ses ocitnul uprostřed bojiště. Manévry. Mayhem. Zážitek, kterej připravujem, nepůjde s ničím jiným srovnat.

2 EXKLUZIVNÍ ZAHRANIČNÍ HOSTÉ

Jako exkluzivní hosty pozveme 2 zahraniční kapely, jejichž jména bychom rádi prozradili v dostatečném čase - nejpozději půl roku před akcí. Zatím si je necháváme jako překvapení a třešničku na dortu.

2 EXKLUZIVNÍ ZAHRANIČNÍ HOSTÉ
NEJNÁKLADNĚJŠÍ KONCERT ČESKÉ KAPELY V HISTORII

NEJNÁKLADNĚJŠÍ KONCERT ČESKÉ KAPELY V HISTORII

Nejen díky exkluzivním hostům, největšímu pódiu pro český koncert, show nabitou efekty, poctivou produkcí  ...  půjde jednoznačně o nejdražší akci české kapely vůbec.

MARPOARÉNOU JSME POSUNULI HRANICE A DOKÁZALI, ŽE S PODPOROU NAŠICH FANS ZVLÁDNEME COKOLIV. JE ČAS ZASE TYHLE HRANICE POSUNOUT A PŘEKONAT SAMI SEBE...

28.9.2019 / PRAHA LETŇANY

PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN

Při celkové kapacitě se to zdá šílený, ale jednotlivý sektory mají svý limity - nejmenší kapacitu mají ty nejvzácnější: TRIBUNY a TG CIRCLE = stání u pódia. Členové TG Family (kterým se můžeš stát i ty zde) mají do všech kategorií vstupenky za zvýhodněných podmínek.

Kliknutím na mapu přejdeš na nákup vstupenky:

  • Nokian Tyres
  • Jameson
  • G-Star Raw
  • FootShop
  • SPIN rádio
  • Motor Harley-Davidson Cycles: Prague Czech Republic
  • BonArt
  • Fajn rádio
  • Óčko
zavřít