TroubleGang Fest 2017

TroubleGang Fest 2017

TROUBLEGANG FEST PRO FANOUŠKY!

Jak nás to napadlo ...  jak jsme slibovali, členství v TG Family je o "rodinným vztahu" s fanouškama. Proto jsme připravili závěrečnej prázdninovej víkendovej mejdánek jenom pro členy TG Fam. Chcem to s váma užít po našem a vy víte dobře, co to znamená :D. Bary budou nadzásobovaný, ale my je stejně vypijem ... a kromě toho supr muzika, live special shows a samozřejmě plnej koncert TroubleGangu. Ale to není všechno - taky chcem s váma natočit novej videoklip, pofelit, připravit prdelní atrakce ... prostě zavřít letní sezonu na akci, ze který by mohla bejt hezká tradice.

Místo: areál Vostrov - Mnichovo Hradiště. Vřele doporučujem cestu vlakem / busem, protože přímo u areálu nepude parkovat, ale pro těch pár, co autem budou nezbytně muset, zkusíme domluvit někde flek poblíž, zřejmě to bude za extra fee.

Termín: nájezd od pátku 25. srpna 15:00, showdays pátek i sobota, přes den vždy několik programovejch alternativ, v areálu je komplet zázemí - jídlo, pití, wc, stanový městečko bude na sousední velké louce, teče tam Jizerka a štípou mosqutios. Areál uklidíme a vyklidíme po vystřízlivění v neděli cirka po obědě.

Ceny 499 Kč - pouze v předprodeji a pouze pro členy TG Family, limitovaná kapacita 1.000 návštěníků. V ceně jsou show oba dny a stanový městečko.

Díky partnerům za podporu:
Jameson / Nokian Tyres / Pepsi / Březňák / Red Bull / Harley Davidson / Radio Spin / Footshop / Go Pro / G star / Bbarak.cz / Banger.cz / Fajn Rádio / Rádio Krokodýl /