MarpoArena live in Cinestar
Marpo & Troublegang Live


MarpoArena live in Cinestar

Nákup vstupenek

MARPO & TROUBLEGANG

PREMIÉRA MARPOARENA DVD NA EXKLUZIVNÍ KINOTOUR

Na konci září se u příležitosti vydání MarpoArena DVD a BluRay vydáme na speciální kinotour v Cinestarech. Celkem 7 zastávek, každý den jedno město, jedna projekce, v sálech s mimořádně limitovanou kapacitou cca 250 míst!

ZAŽIJEŠ TROUBLEGANG POPRVÉ AKUSTICKY

ZAŽIJEŠ TROUBLEGANG POPRVÉ AKUSTICKY

Připravujem půlhodinovej speciální akustickej set - v týhle poloze jsi ještě TroubleGang nezažil a dlouho zase nezažiješ!

BESEDA, PODPISOVKA, NOVEJ MERCH ...

... a taky nový DVD/BluRay, pokud se nic nepo*** :). Celkově spolu strávíme víc než 3 hodiny v kině - sál otvírá 19:30, končíme ve 23:00.

BESEDA, PODPISOVKA,  NOVEJ MERCH ...
DOKUMENT A ZÁZNAM Z MARPOARENY V KINĚ

DOKUMENT A ZÁZNAM Z MARPOARENY V KINĚ

V O2 areně se projekce dokumentu poněkud nezdařila, tady si ho ale dáme v plné parádě a k tomu cca hodinu z MarpoArena BluRay záznamu, kterej se míchal v Anglii a masteroval v USA. Samotnej koncert editoval a režíroval Tony Košař!

MARPOARENA BYL NÁŠ VYSNĚNEJ PROJEKT, DOSAVADNÍ VRCHOL NAŠÍ CESTY. PŘIPOMEŇ SI S NÁMA TENHLE ZÁŽITEK NA SPECIÁLNÍM VEČERU V KINĚ.

Vstupenky

Akce se koná v sálech s kapacatiou cca 250 míst a v každém městě odehrajeme pouze jedno představení, proto si vstupenky zajisti včas! Začátky akce jsou vždy v 19:30, končíme 23:00.

  • Nokian Tyres
  • Jameson
  • G-Star Raw
  • FootShop
  • SPIN rádio
  • Motor Harley-Davidson Cycles: Prague Czech Republic