Svojšice
TroubleGang Fest 2018
25. 8. 2018 - od 12:00
Marpo & Troublegang Live

Svojšice
TroubleGang Fest 2018
25. 8. 2018 - od 12:00

Nákup vstupenek

TROUBLEGANG FEST PRO FANOUŠKY!

2. ročník našeho festivalu pro fans, přijeď si užít mejdan s nezapomenutelnou "rodinnou" atmosférou a unikátním programem - sleduj pozorně:

ROZŠÍŘENÁ SHOW - MARPO & TroubleGang - dovezem velkou LEDku s projekcema a možná bude i Socha Svobody! Samozřejmostí je pyro dle našich nejlepších zvyklostí!

MARPOVA THAI BOX EXHIBICE A PŘEDNÁŠKA - podívej se, jak trénuje Marpo live a poslechni si vše podstatný v přednášce spolu s Q&A.

MERCHOVÝ HODY - stane se novým pravidlem, že na týhle akci bude absolutně nejlepší merchový vybavení! Top nejúspěšnější historický kolekce spolu s tou nejnovější, kterou seženeš premiérově tady. A hlavně - ať máš jakoukoliv velikost, z TG Festu odjedeš vybavenej. A nebude jeden stánek, abys stál dvě hodiny ve frontě jak minule. Chystáme 4 velký merch pointy!

HUDEBNÍ HOSTÉ - připravujem 2 silný hudební hosty, který si zatím necháváme jako překvapení!

EXKLUZIVNÍ OCHUTNÁVKA Z MARPOARENA DVD - odpromítáme velkou ochutnávku z MarpoArena DVD, který by mělo vyjít na konci září a který doprovodí speciální kino eventy po celý republice!

TATTOO SALOONS - minule byl velkej zájem o dobrý tattoo, rádi bysme tohle významně rozšířili!

STEAK & BURGER SPECIALS - pozvem frajery s top burgerama a steakama.

EXKLUZIVNÍ OZNÁMENÍ "THE NEXT BIG EVENT" - MarpoArenou jsme posunuli hranice a dokázali, že s podporou našich fans zvládneme cokoliv. Je čas zase tyhle hranice posunout a překonat sami sebe → slavnostní oznámení novýho milníku proběhne právě na TG Festu!

Vstupenky:
→ 499 Kč pro TG Family (prioritní předprodej do 30.6.)
→ 599 Kč pro veřejnost (pouze v případě zbývajících kapacit)
→ předprodej: www.marpo.com

TG Family je od loňska dvojnásobná, takže rozšiřujeme kapacitu akce, ale ta pořád zůstává limitovaná: max 2.000 hostů.

Festival je putovní, takže se z loňskýho Vostrova stěhujeme do přírodního amfiteátru ve Svojšicích, který už hostil nejednu velkou akci. Tento prostor má výhodu kromě blízkého stanového městečka také velkého prostoru na parkování.

Tohle je unikátní event, kompletně v TroubleGang produkci!


Místo: areál Svojšice (u Pardubic). Východou tohoto místa je kromě blízkého stanového městečka také možnost parkování!

Termín: sobota 25.8.2018 od 12:00 do neděle 12:00. Hlavní showday sobota 25.8., v areálu je komplet zázemí - jídlo, pití, wc, stanový městečko a parkování cca 300 metrů od areálu. Areál uklidíme a vyklidíme po vystřízlivění v neděli cirka po obědě.

Za stanování ve stanovým městečku se neplatí žádnej další poplatek!

Díky partnerům za podporu:
Jameson / Nokian Tyres / Pepsi / Březňák / Red Bull / Harley Davidson / Fajn Rádio / Radio Spin / Footshop / Go Pro / G star / Bbarak.cz / Banger.cz

  • Nokian Tyres
  • FootShop
  • Motor Harley-Davidson Cycles: Prague Czech Republic
  • SPIN rádio
  • G-Star Raw
zavřít